FraMat napisał(a):

Może lepiej: gramy bez wyrachowania.
Bo trenera mamy i to całkiem niezłego. Korekta z ławki i z przerwy zawsze do tej pory była i pomagała. To, że ostatnio nie wyszło nie oznacza, że świat się zawalił i Sobol z Zającem stali się nagle wuefistami.
Przypominam: oceniamy nie samego Sobolewskiego, ale jego pracę z Bogdanem Zającem - asystentem Nawałki.
|
Serio - nie wiem jak to skomentować.
Do tej pory korekta z ławki powodowała tylko chaos i totalny rozkład gry - no chyba że wchodzili z niej zawodnicy o wiele lepsi, vide Mula po kontuzji.
Podtrzymam zdanie że gramy bez trenera, albo ze słabym trenerem - Sobolewskim, asystentem Brzęczka.