Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 23.04.2023, 13:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Może lepiej: gramy bez wyrachowania.
Bo trenera mamy i to całkiem niezłego. Korekta z ławki i z przerwy zawsze do tej pory była i pomagała. To, że ostatnio nie wyszło nie oznacza, że świat się zawalił i Sobol z Zającem stali się nagle wuefistami.
Przypominam: oceniamy nie samego Sobolewskiego, ale jego pracę z Bogdanem Zającem - asystentem Nawałki.
Serio - nie wiem jak to skomentować.
Do tej pory korekta z ławki powodowała tylko chaos i totalny rozkład gry - no chyba że wchodzili z niej zawodnicy o wiele lepsi, vide Mula po kontuzji.
Podtrzymam zdanie że gramy bez trenera, albo ze słabym trenerem - Sobolewskim, asystentem Brzęczka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.04.2023 o godz. 13:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując