Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 23.04.2023, 11:53
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Tak Hiszpanie źli. Czasem to nasze forum to autostopem po galaktyce
Nie źli tylko hujowo zagrali bo każdy chciał błysnąć. Popatrz sobie na pierwszą akcję, później już takiej okazji nie było. Dlaczego Rodado nie podał do Muli? Dlaczego wdrugiej połowie Fernandez strzela Panu Bogu w okno zamiast podać do Rodado czy Szywacza. Dlaczego wolne wykonał chujowo jak nigdy. Jedynie Vilar zagrał na poziomie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując