Po tym meczu tak mnie naszła refleksja , jak my chcieliśmy obronic w tamtym roku ekstraklasę z Piotrusiem Starzyńskim, Talarem ,Cisse który się nie łapie do 18 meczowej czy Szotem

dosyć zabawne...Trzeba mieć nadzieję że na baraże wyleczy się Junca i Mula..