Halo pobudka, Sobolewski wygląda trzy razy lepiej niż Brzęczek, a Brzęczkowi pchałeś się w d... bez wazeliny. Wiarygodność w ocenie trenerów masz iście żuławską.
O i jest też problem z Królewskim

. Chłopie jesteś tak przejrzysty że ręce opadają. Czy to już czas żeby Jakub przedstawił swój punkt widzenia? Jego rządy wraz z bratem i wujem były przecież perfekcyjne
Gdybyśmy wczoraj wygrali ro Ruch odpada z walki o bezpośredni awans. Dlatego były na to marne szanse. Skład sędziowski był nieprzypadkowy. Ten łysy z Ruch za stemple powinien dostać ze 4 żółtka, a nie dostał żadnego. Rodado po strzale został nadepnięty w polu karnym i nic, tydzień temu za to samo Neciecza dostała drugiego karnego z ŁKS. Niestety liga jest w jakimś stopniu reżyserowana. Nie zdziwię się, że Ruch przegrał z Sosnowcem żeby wczoraj mógł wygrać. Taka smutna polska rzeczywistość. Dlatego potem w pucharach jak trzeba normalnie grać to przegrywamy z każdym.
Nic się nie zmieniło dalej walczymy o bezpośredni awans.