Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2912
Stary 23.04.2023, 11:18
Halo pobudka, Sobolewski wygląda trzy razy lepiej niż Brzęczek, a Brzęczkowi pchałeś się w d... bez wazeliny. Wiarygodność w ocenie trenerów masz iście żuławską.

O i jest też problem z Królewskim . Chłopie jesteś tak przejrzysty że ręce opadają. Czy to już czas żeby Jakub przedstawił swój punkt widzenia? Jego rządy wraz z bratem i wujem były przecież perfekcyjne



Gdybyśmy wczoraj wygrali ro Ruch odpada z walki o bezpośredni awans. Dlatego były na to marne szanse. Skład sędziowski był nieprzypadkowy. Ten łysy z Ruch za stemple powinien dostać ze 4 żółtka, a nie dostał żadnego. Rodado po strzale został nadepnięty w polu karnym i nic, tydzień temu za to samo Neciecza dostała drugiego karnego z ŁKS. Niestety liga jest w jakimś stopniu reżyserowana. Nie zdziwię się, że Ruch przegrał z Sosnowcem żeby wczoraj mógł wygrać. Taka smutna polska rzeczywistość. Dlatego potem w pucharach jak trzeba normalnie grać to przegrywamy z każdym.

Nic się nie zmieniło dalej walczymy o bezpośredni awans.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 23.04.2023 o godz. 11:41.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując