Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.04.2023, 11:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy już przyszedł czas żeby Kuba przedstawił swój punkt widzenia ?

Bo forumowi wielbiciele wizji Brzęczka nabrali wiatru.

Problem może się pojawić kiedy Hiszpanie zamiast grać dla zespołu zaczną pracować na indywidualne zasługi, a to było widać w Chorzowie. Zadaniem trenera jest zrobić z tym porządek, zobaczymy jak mu pójdzie. Bo bez tego może być ciężko o bezpośredni awans.


Tęsknota za Młyńskim po tym co pokazał w kilku ostatnich meczach to przejaw masochizmu. Zdecydowanie bardziej bym stawiał na Szywacza jemu przynajmniej zależy... Pytanie czy na skrzydle ...

Tak Hiszpanie źli. Czasem to nasze forum to autostopem po galaktyce
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując