Drozd napisał(a):

Ciekawe czy już przyszedł czas żeby Kuba przedstawił swój punkt widzenia ? 
Bo forumowi wielbiciele wizji Brzęczka nabrali wiatru.
Problem może się pojawić kiedy Hiszpanie zamiast grać dla zespołu zaczną pracować na indywidualne zasługi, a to było widać w Chorzowie. Zadaniem trenera jest zrobić z tym porządek, zobaczymy jak mu pójdzie. Bo bez tego może być ciężko o bezpośredni awans.
Tęsknota za Młyńskim po tym co pokazał w kilku ostatnich meczach to przejaw masochizmu. Zdecydowanie bardziej bym stawiał na Szywacza jemu przynajmniej zależy... Pytanie czy na skrzydle ...
|
Tak Hiszpanie źli. Czasem to nasze forum to autostopem po galaktyce