Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.04.2023, 23:27
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ten kto płacze lub narzeka po pierwszej połowie, nie ma prawa cieszyć się ze zwycięstwa na koniec meczu
Ten kto nie dostrzegał indolencji trenerskiej Sobola do tej pory nie ma prawa narzekać po dzisiejszym meczu.
Odpowiedz cytując