Chorynatrzykolory napisał(a):

|
Oby tylko kontuzja junci oraz muli nie wykluczyła ich do końca sezonu, jeśli tak będzie to ja nie widzę tych baraży nawet ,.. :( nie mamy ławki, to jest totalny dramat
|
Zobacz sobie kogo dzisiaj wystawia przeciw nam Ruch.. wybieganie, determinacja, taktyka, gra destrukcyjna i wygrywasz z lepszymi technicznie zawodnikami.
Te kontuzje to nasz ogromny problem, ale liczę że to tylko naciągnięcia i w 2 tygodnie postawimy ich na nogi. Pewnie w poniedziałek wyjdzie diagnoza i będzie wiadomo czy to 2-3 tygodnie pauzy czy sezon mają z głowy (choć tu musiałby być chyba zerwanie, na co nie wyglądało).