wolfy napisał(a):

|
Chłop w ogóle nie ogarnia taktycznie, jakby wystarczyło gadać do piłkarzy to Engel byłby mistrzem Świata.
|
Engelowi zabraklo 5 minut w Atenach i przeszedłby do Wislackiej historii,lał wode jak mało kto, ale nasz Sobol nawet tego nie potrafi a jak potrafi to i tak bez efektów.