krysztal napisał(a):

|
To kto dzisiaj winien?Kamerzysta Polsatu?No bo na pewno nie Sobolewski.Czy tylko mi się wydaje, że po pierwsze Fernandez jest kolejny mecz-jakby to delikatnie ująć-myślami już gdzie indziej? Po drugie czy się Rodado z Fernandezem na pewno dobrze między sobą dogadują?
|
Gdzie tam Sobolewski. Powiedział przecież w wywiadzie że on ostrzegał zespół. Czyli ma czyste papcie, zmiany zrobił jedyne z możliwych, ogrywał Żyro z Młyńskim (budował! - ja .......ę) a potem w kluczowym momencie na skrzydło wchodzi Szywacz.
Także Sobolewski mistrz.