Robcio napisał(a):

Sobol po meczu...
Czy czasem Brzęczek po przegranych też nie mówił że on uprzedzał, zwracał uwagę itp?
Nie chcę być pesymistą ale tu może się zacząć zjazd w dół..
|
Chłop w ogóle nie ogarnia taktycznie, jakby wystarczyło gadać do piłkarzy to Engel byłby mistrzem Świata.