Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#558
Stary 22.04.2023, 21:11
Robcio napisał(a):Wyświetl post
Sobol po meczu...

Czy czasem Brzęczek po przegranych też nie mówił że on uprzedzał, zwracał uwagę itp?
Nie chcę być pesymistą ale tu może się zacząć zjazd w dół..
Chłop w ogóle nie ogarnia taktycznie, jakby wystarczyło gadać do piłkarzy to Engel byłby mistrzem Świata.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując