Wyświetl pojedynczy post
Robcio
Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Nowy Targ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.04.2023, 20:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
człowieku widziałeś co Szywacz zrobił przy pierwszym golu dla Ruchu ? Miał bliżej do piłki a został bezczelnie wyprzedzony i po centrze padł gol.
Przy drugim golu jak piłka bezpańska była na środku, gość dosłownie człapał do niej , nie wiem czy był już tak wyjebany jakby zagrał 90 minut + dogrywkę ? Wpuszczenie go dziś to był najgorszy wybór z możliwych
no widziałem, człowieku...
w tych dwóch akcjach pokazał że jest wolny, nawet masakrycznie wolny, wcale go nie bronię, ale jak wcześniej napisałem mecz przegrał cały nasz dream team a znalazło by się paru którzy imho zagrali gorzej od Szywacza.
:
Odpowiedz cytując