|
Dzisiaj caly zespół zagrał żle, zmiennicy jeszcze gorzej.
To niestety byl bardzo rozczarowujący mecz pod każdym względem. W ekstraklasie, do ktorej niby chcemy szybko wrócić, są zespoły które grają podobną piłkę jak dzisiaj Ruch ale robią to znacznie lepiej (Warta, Piast, Wisła Płock, Korona, Radomiak...) i nie potrafiąc nawet pierdnąć jak dzisiaj zlecimy z większym hukiem nawet jak się jakoś uda awansować...
W tym meczu trzeba było zmienić ustawienie, od samego początku widać było że tylko przypadkiem coś się uda ugrać z taką taktyką. Wszystko wyglądało jak za Brzęczka każdy mecz na wiosnę gdy "walczyliśmy" o utrzymanie.
|