|
Powiem krótko: bronienie tak słabego piłkarza jak Szywacz, który nie dość, że był współodpowiedzialny za utratę gola, to jeszcze kompletnie nic nie dawał z przodu (ani dokładnych podań, dośrodkowań, strzałów, gubienia krycia) jest kompletnie niepoważne.
Takich zawodników trzeba z kadry zespołu wykluczać, bo przez nich drużyna gra źle i traci punkty. W żaden sposób Szywacz nie był wsparciem dla kogokolwiek w dzisiejszym meczu.
|