Drozd napisał(a):

|
Szywacz powinien mieć dwie asysty, więc nie pitol kolego głupot. Przegraliśmy bo graliśmy stojanowa z przodu, a jak już była okazja to Rodado, Fernandez, Mula i Vilar się napalali zamiast podać koledze.
|
Wszak treneiro mocno namawia, aby podejmować ryzyko....