Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 22.04.2023, 18:35
Ruch miał 3 okazje i strzelił 2 bramki, a tu lament . Nawet gdybyśmy zagrali dobrze to byłby góra remis.

Tak jak pisałem wcześniej,pierwsza minuta idziemy 3 na 2 i Rodado kiwa zamiast podawać to położyło mecz. Później zamiast gry zespołowej mieliśmy indywidualne popisy. Skończyło się jak się skończyło.

A Szywacz ostatecznie zagrał całkiem nieźle.


Alleluja i do przodu
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.04.2023 o godz. 18:38.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując