|
Nie pitolcie, wszedł nierozgrzany i go przytkało. Jeszcze bramkę nam wypracuje. Na pewno lepszy niż Młyński.
Mogliśmy prowadzić w pierwszej minucie to Rodado zamiast podać Muli na sam na sam to się tuman kiwa. Ruch jedzie na szpadzie. a kutas Frankowski nam daje kartki...
|