Jakim cudem gracze tacy jak Szywacz grają na tym poziomie

Takie perełki można wagonami zwozić z podkrakowskich orlików.
Najgorsze jest to, że jeśli wchodzi taki ogór z ławki, to oznacza, że zarówno Młyński, jak i Żyro nie nadają się obecnie do gry, co w perspektywie nieuniknionych kontuzji/kartek mocno komplikuje nam możliwość ewentualnych roszad z przodu.