|
Ale karne to w jego przypadku trzeciorzędny problem i konsekwencja innych braków. Główny problem to brak techniki padu bramkarskiego i umiejętności ustawienia na dwusiecznej kąta tworzonego przez piłkę i słupki. On tego nie rozumie i nie potrafi, dlatego często stoi na linii bramkowej. Jak przy pierwszym golu dla Puszczy. To nie obrońcy go zawalili. Bo taki strzał bramkarz MUSI obronić.
A to że uważa, że obronienie jednego karnego zmieni coś w ocenie jego postawy to dowód na poważne odklejenie.
|