sevenheaven napisał(a):

|
W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda.
|
Jakim cudem on chce coś obronić, skoro nawet się nie rzuca tylko zawsze przy strzale sobie siada tyłkiem na ziemii w okolicy środka bramki. Musiałby mu strzelec po prostu podać piłkę, inaczej Bieganski nigdy niczego nie złapie.