Jaroo1 napisał(a):

Wina Biegańskiego z tymi karnymi? No pewnie. Pytanie czy sztab trenerski go uświadomił, że źle to robi i czy trenują aby to zmienić...
Bo trochę to parodia, że tak prosty element, który pewnie można wyuczyć jest nienaprawiany.
|
W ostatnim wywiadzie odniósł się do tego, że kibice zarzucają mu brak umiejętności przy bronieniu karnych, nie pamietam co dokładnie powiedział, ale coś w stylu, ze ma nadzieję, że w kluczowym momencie wybroni i udowodni, że to nie prawda. Jeszcze chyba był poruszony temat trenera bramkarzy.