Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 21.04.2023, 22:28
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony
Nie, przez boisko.

Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami.

Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz.

W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej.

Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę.
Odpowiedz cytując