pepe72 napisał(a):

W Niepołomicach przegraliśmy nie przez boisko tylko przez błędy obrony
|
Nie, przez boisko.
Trawa była jak gąbka. Nasi skrzydłowi zamiast nabierać prędkości topili się w bagnie. Po 30 min byli zajechani jak po kilku spotkaniach. Mówili o tym poza kamerami.
Biegański ostatnio się nie ugryzł zresztą w język wspominając tamten mecz.
W Gliwicach bagna już nie ma, zresztą nawet w tych Niepołomicach boisko wygląda przypadkiem (?!) już lepiej.
Będzie zaraz wyższa temperatura, nie trzeba mówić jak to będzie działać na Hiszpanów. Najważniejsze to jutro wygrać z Ruchem. To może być ostatni mecz gdzie będzie więcej walki niż gry w piłkę.