wolfy napisał(a):

|
Wygląda ładnie. Graliśmy dobre mecze na o wiele gorszych.
|
Na kilku zdjęciach widać, że jest dość grząsko. Grudki ziemi fruwają spod korków. Tak czy siak to boisko jest bez dwóch zdań lepsze niż w Niepołomicach. Jak nie będzie do jutra jakichś opadów deszczu to powinno być okej.