krysztal napisał(a):

Proponuję napisać do prowadzącego rozgrywki,żeby nam tych kartek nie liczył bo były na wyrost.W końcu Moltenisowi ostatecznie nie udało się złamać nogi zawodnikowi Podbeskidzia a Fernandez wprawdzie kopnął piłkarza z Głogowa bez piłki ale sam też został z premedytacją nadepnięty.
Przy okazji można by polobbować u organizatora rozgrywek aby kolejność w tabeli ustalił tylko na podstawie wyników w rundzie wiosennej,rewanżowej-jak zwał tak zwał.Sprawa naszego awansu była by już praktycznie przesądzona.
|
Naprawdę chcesz dalej ciągnąć też totalnie nieznaczący temat?
