|
Sraty taty.Tak do tego podchodząc to już nigdy nie zostanie pomalowane bo wstawiono nowe szyby.Rozumiem presję czasu czy brak pieniędzy na to ale nie powielajmy bzdur że nie da się tego zrobić bo nowiutka elewacja się zabrudzi.Nie takie rzeczy się odnawia....
|