Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22141
Stary 20.04.2023, 10:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A kiedy ty miałeś pytę na trybunach?

Nawet degrengolada w sezonie spadkowym nie dała frekwencji której można było się wstydzić ..

Edit:

https://gazetakrakowska.pl/bedzie-re...ar/c1-17473183

Wygląda na to że GK nam załatwiła remont chodników, ale.cala sprawa jest tak kuriozalna jak cała budowa
no tak , źle to ująłem , PYTA jest pojęciem relatywnym


top 3 frekwencji ekstraklasy to jeden punkt widzenia

oscylowanie wokół połowy pojemności stadionu to druga strona medalu
Odpowiedz cytując