Karherop napisał(a):

A kiedy ty miałeś pytę na trybunach?
Nawet degrengolada w sezonie spadkowym nie dała frekwencji której można było się wstydzić ..
Edit:
https://gazetakrakowska.pl/bedzie-re...ar/c1-17473183
Wygląda na to że GK nam załatwiła remont chodników, ale.cala sprawa jest tak kuriozalna jak cała budowa
|
no tak , źle to ująłem , PYTA jest pojęciem relatywnym
top 3 frekwencji ekstraklasy to jeden punkt widzenia
oscylowanie wokół połowy pojemności stadionu to druga strona medalu