Karherop napisał(a):

|
Mają 1 żółta więcej i 2 czerwone mniej od nas. W zasadzie obie nasze czerwone kartki z zeszłej rundy były na wyrost, ale mniejsza o to bo i tak jest to już historia, a ranking fair play i tak nic nam nie daje.
|
Proponuję napisać do prowadzącego rozgrywki,żeby nam tych kartek nie liczył bo były na wyrost.W końcu Moltenisowi ostatecznie nie udało się złamać nogi zawodnikowi Podbeskidzia a Fernandez wprawdzie kopnął piłkarza z Głogowa bez piłki ale sam też został z premedytacją nadepnięty.
Przy okazji można by polobbować u organizatora rozgrywek aby kolejność w tabeli ustalił tylko na podstawie wyników w rundzie wiosennej,rewanżowej-jak zwał tak zwał.Sprawa naszego awansu była by już praktycznie przesądzona.