|
Jarooo1 ale wiesz w czym tkwi problem? Porównując kontrakty telewizyjne esa i 1 ligi to praktycznie wpływy są zerowe. Różnica 10-15 krotna. Wszystkie duże klubu które lecą z esa i nie mają finansowania samorządowego czy że skarbu Państwa (jak KGHM) skazane są na duży kryzys finansowy i ogromne długi. Sama marką ligi nie wygrasz. Dlatego też spadkowicze z trudem wracają do esa i rzadko w pierwszym sezonie.
Małe ośrodki radzą sobie lepiej bo łatwiej im się przystosować do biednej rzeczywistości 1 ligi.
Jak się patrzy w bieżącą tabele to spokojnej można przemieszac zespoły z miejsc 8-16 i specjalnie żadna konfiguracja nie byłaby zaskakująca. Dlatego tym zabawniej się czyta o trudnym terminarzu lub łatwym terminarzu. Jak ktoś jest w formie to sobie wszędzie poradzi, jak ktoś jej nie ma to wykolei się na Skrze czy Resovii
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.04.2023 o godz. 10:24.
|