krysztal napisał(a):

|
Co udowodniłem?Że nagrody Fair Play jednak w kieszeni nie mamy?Sam się zdziwiłem że taki Ruch lepiej od nas wypada
|
Mają 1 żółta więcej i 2 czerwone mniej od nas. W zasadzie obie nasze czerwone kartki z zeszłej rundy były na wyrost, ale mniejsza o to bo i tak jest to już historia, a ranking fair play i tak nic nam nie daje.