krysztal napisał(a):

|
Co udowodniłem?Że nagrody Fair Play jednak w kieszeni nie mamy?Sam się zdziwiłem że taki Ruch lepiej od nas wypada
|
Oni nie grają jakoś brutalnie - przynajmniej w meczach które oglądałem. Nie wdają się w jakieś przepychanki tylko próbują szybko piłkę dostarczyć pod pole karne rywala na nabiegających zawodników. Wyjątkiem jest Sadlok uprawiający jakieś MMA bo jak mu ktoś ucieknie to koniec
U nas sporo kartek było z powodu bezmyślnych fauli lub frustracji. Wachowiak często zostawiał autostradę po lewej i kończyło się faulem żeby zatrzymać akcję. Colley szedł na raz, albo była efektowna interwencja albo wolny/karny.
Teraz kiedy grają Hiszpanie to naturalnie presja na obronę jest zdecydowanie mniejsza, wcześniej byli naciskani od pierwszej do 90 minuty. Jak ktoś próbuje pressować to zaraz idzie prostopadła piłka albo trzy podania i jesteśmy pod ich polem karnym. Takiego Igbekeme to nawet trudno sfaulować bo wydaje się przewidywać ruchy rywali a sam też odbiera piłkę tak jakby od niechcenia - ot, biegnie obok i po chwili już nie masz piłki.
Ruch w sumie, mimo zadyszki i tak prezentuje się znacznie lepiej niż my w poprzedniej rundzie. Ich byli drugoligowcy są o niebo lepsi niż nasz szrot. Zero zdziwienia że mniej kartek mają.