Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.04.2023, 08:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale właśnie to jednak udowodniłeś. Za cały sezon jesteśmy na 4 miejscu jeśli chodzi o najmniejsza ilość kartek

Gdybyśmy nie zdobyli dwóch czerwonych kartek (Moltenisa i Luisa) bylibyśmy na 1 miejscu w tabeli fair Play. A tak jesteśmy na 5.

Przez rundę jesienna (66% dotychczasowych spotkan) zdobyliśmy 79% kartek z tego sezonu.
Co udowodniłem?Że nagrody Fair Play jednak w kieszeni nie mamy?Sam się zdziwiłem że taki Ruch lepiej od nas wypada
Odpowiedz cytując