Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.04.2023, 22:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niewykluczone że mecz z Łeczna, będzie już o nic, ale może tyle nie wybierajmy.
Równie dobrze ten mecz może być o wszystko, myślę że dywagacje totalnie nie do oszacowania na chwilę obecną i za daleko żeby o to analizować.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując