Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22138
Stary 19.04.2023, 22:35
A kiedy ty miałeś pytę na trybunach?

Nawet degrengolada w sezonie spadkowym nie dała frekwencji której można było się wstydzić ..

Edit:

https://gazetakrakowska.pl/bedzie-re...ar/c1-17473183

Wygląda na to że GK nam załatwiła remont chodników, ale.cala sprawa jest tak kuriozalna jak cała budowa
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.04.2023 o godz. 09:00.
Odpowiedz cytując