Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22137
Stary 19.04.2023, 21:28
ale to tylko przez chwile , jak bedziemy ligowym sredniakiem , to wroci pyta na trybuny

no chyba ze ten nowy wlasciciel to nie farmazon i faktycznie dokapitalizuje klub
Odpowiedz cytując