krysztal napisał(a):

Ale właśnie to jednak udowodniłeś. Za cały sezon jesteśmy na 4 miejscu jeśli chodzi o najmniejsza ilość kartek
Gdybyśmy nie zdobyli dwóch czerwonych kartek (Moltenisa i Luisa) bylibyśmy na 1 miejscu w tabeli fair Play. A tak jesteśmy na 5.
Przez rundę jesienna (66% dotychczasowych spotkan) zdobyliśmy 79% kartek z tego sezonu.