Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.04.2023, 18:31
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Absolutnie bym ich nie skreślał, może im wpaść jakiś farfocel i staną z tyłu w 10-ciu.
Mimo wszystko jestem optymistą: 1-4 2x Rodado, Fernandez, Moltenis
Ale oni tak grają. Wyprowadzają szybkie i bardzo groźne kontry małą ilością zawodników.
Grali tak z Sosnowcem i będą tak z nami. Nie otworzą się.
To akurat nie jest dla nas dobra wiadomość, takie drużyny nam nie leżą a z tyłu nie ma monolitu.
Im wystarczy jedno dalekie podanie żeby stworzyć bardzo groźną sytuację.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2023 o godz. 18:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując