Patryko napisał(a):

Absolutnie bym ich nie skreślał, może im wpaść jakiś farfocel i staną z tyłu w 10-ciu.
Mimo wszystko jestem optymistą: 1-4 2x Rodado, Fernandez, Moltenis
|
Ale oni tak grają. Wyprowadzają szybkie i bardzo groźne kontry małą ilością zawodników.
Grali tak z Sosnowcem i będą tak z nami. Nie otworzą się.
To akurat nie jest dla nas dobra wiadomość, takie drużyny nam nie leżą a z tyłu nie ma monolitu.
Im wystarczy jedno dalekie podanie żeby stworzyć bardzo groźną sytuację.