sevenheaven napisał(a):

swoją drogą to chyba jakaś anomalia, że my łapiemy tak mało kartek.. wiem, że utrzymujemy się teraz długo przy piłce itd. ale to bardzo rzadko się zdarza.. ciekaw jestem jaki jest rekord.. nagrodę fair play chyba mamy w garści
|
No jakby to powiedzieć....nie do końca.
https://www.transfermarkt.pl/fortuna...id/2022/plus/1