Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.04.2023, 16:44
kbr napisał(a):Wyświetl post
Puszcza też była w dołku przed meczem z nami i wiadomo jak to się skończyło. Nie nastawiałbym się na łatwe spotkanie, Ruch mocno się na nas zmobilizuje i ich ostatnia forma nie będzie miała znaczenia. Remis nie będzie takim złym wynikiem, ważne żeby Ruch nas nie przeskoczył. Z Niecieczą rozliczymy się u siebie.
Na pewno będzie łatwiej z otwarcie grającym ruchem niż drwalami z niecieczy. Dla nas to też będzie mecz sezonu a formę i umiejętności mamy lepsze. Tylko zwycięstwo w tym meczu. I oby bez głupich zmian Sobola tym razem
Odpowiedz cytując