|
Puszcza też była w dołku przed meczem z nami i wiadomo jak to się skończyło. Nie nastawiałbym się na łatwe spotkanie, Ruch mocno się na nas zmobilizuje i ich ostatnia forma nie będzie miała znaczenia. Remis nie będzie takim złym wynikiem, ważne żeby Ruch nas nie przeskoczył. Z Niecieczą rozliczymy się u siebie.
|