|
U nas problemem jest to, że największe wtopy i za razem najdroższe to właśnie były transfery z Bałkanów.. Kuveljic 450 tys (tutaj chyba Kwiecień wyłożył kasę? więc chyba wszyscy zapominają, że nawet jeśli coś dostaniemy za niego to nie koniecznie wpłynie na nasze konto..) Jovanovic 400 tys, Fazlagic 500 tys...
|