Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.04.2023, 07:43
Psychologicznie piłkarze często zatrzymują się na 3 lub 7 kartkach, aby nie pauzować. Oni dobrze wiedzą ile mają i na ile roztropnie muszą grać, patrz choćby Duda który złapał 7 kartek w 19 meczach by w kolejnych 7 nie złapać ani jednej kartki.

Jak przetrzymają mecz z Ruchem, to później z Chojniczanka na pewno nikt się nie wykartkuje (moze znowu będzie mecz na 0 kartek, jak to ostatnio bywa). Później ŁKS, TBB, PBB, Zagłębie i Łeczna, więc tych meczów zostało już naprawdę mało, by kalkulować. Być może przed Zagłębiem ktoś się wykartkuje, ale czy będzie jeszcze sens?

Niewykluczone że mecz z Łeczna, będzie już o nic, ale może tyle nie wybierajmy.
Odpowiedz cytując