[QUOTE=Jaroo1;1599821...
To jest defetysta zwykły, który lubi mieć inne zdanie od wszystkich i będzie go bronił choćby miał się zesrać w majtki.[/QUOTE]
Myślę, że bez wycieczek osobistych też sobie można nawrzucać
Zaś w temacie kadry to w którymś programie padło takie pytanie, gdzie byłaby Wisła z tą kadrą w e-klapie i odpowiedź, że gdzieś koło 10 miejsca.