Karherop napisał(a):

Naprawdę za każdym razem musimy wszystko tak upraszczać do kilku ściągniętych nazwisk? Równie dobrze można powiedzieć że trio zarobiło na transferach 5x więcej niż WSH. Prawda? Prawda.
Mogli sobie nawet podpisac Messiego po znajomosci z Kiko. Cóż z tego że 5 minut pozniej nie byłoby kasy na jego kontrakt.
|
Nic nie upraszczam to fakt.Kolega chciał jeden przykład.Być może to jedyny jaki uda się przedstawić ale jest.