Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 18.04.2023, 13:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Trudno ocenić jego inne potencjalne przewiny, nie dysponując wiedzą zakulisową. Ogólnie Gula powinien dosyć szybko zorientować się, że z tymi ludźmi (piłkarzami) nie uda się zrealizować planów i bić na alarm. Jeśli bił, informował władze klubu, że z tej mąki nie będzie chleba, jest rozgrzeszony. Jeśli nie, należy go uznać za współwinnego.

Abstrahując od tego, uważam, że trafił do Wisły w złym czasie. I nie dostał odpowiednich narzędzi do realizacji swojej wizji (realnie nie mógł ich dostać z tamtym pionem sportowym). Tylko że to można powiedzieć o niemal każdym trenerze, który tu zawitał w czasie rządów naszej trójcy.
Gula podał się do dymisji przed przerwą zimową. Dymisja nie została przyjęta. Zdaje się że obiecanou transfery i załagodzono sprawę.
Kiedy wreszcie go zwolnili nie ukrywał ulgi i chwalił tą decyzję po oficjalnej części konferencji. Wg. dziennikarzy (chyba Karcz i Trela o tym wspomnieli) był załamany.

Sądząc po powyższym - kiedy już zrozumiał w co się wpakował nie miał jak się wycofać. Nasi nie pozwoliliby na taką PR-ową wtopę jak ucieczka trenera. A PR był wtedy wszystkim.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.04.2023 o godz. 13:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując