Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 18.04.2023, 11:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co Gula totalnie zawalił to że dał się nabrać i przyszedł.
Trudno ocenić jego inne potencjalne przewiny, nie dysponując wiedzą zakulisową. Ogólnie Gula powinien dosyć szybko zorientować się, że z tymi ludźmi (piłkarzami) nie uda się zrealizować planów i bić na alarm. Jeśli bił, informował władze klubu, że z tej mąki nie będzie chleba, jest rozgrzeszony. Jeśli nie, należy go uznać za współwinnego.

Abstrahując od tego, uważam, że trafił do Wisły w złym czasie. I nie dostał odpowiednich narzędzi do realizacji swojej wizji (realnie nie mógł ich dostać z tamtym pionem sportowym). Tylko że to można powiedzieć o niemal każdym trenerze, który tu zawitał w czasie rządów naszej trójcy.
Odpowiedz cytując