Elendil napisał(a):

to może dojdźmy do jakiegoś consensusu: Sobol robi zmiany w meczu co najmniej dziwne, ale za to potrafi ustawić 1 skład tak, że gra jak z nut
|
Można się zgodzić z tym że generalnie nie ma takiego trenera który nie robiłby błędów.
Co do zmian to, owszem, wydają się dziwne ale nie znamy/nie widzimy kontekstu.
Co do błędów to ja widzę tylko ewentualnie jeden. Brakło mu odwagi aby z Puszczą, widząc stan boiska, zagrać w systemie 4-4-2, bez skrzydłowych, z Ondraszkiem i Żyrą w ataku, stosując taktykę "laga do przodu na wysokich " . Taki układ sprawdziłby się też w obronie, przy ich stałych fragmentach, niwelując przewagę wzrostu. I tak można by było wyjść na pierwszą połowę a w przerwie dokonać ewentualnie powrotu do podstawowego składu.
No ale i tak nie wiadomo czy to by dało lepszy efekt
A poza tym ?
Poza tym to miód-malina.
Oby tak dalej...