Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 18.04.2023, 11:26
Elendil napisał(a):Wyświetl post
to może dojdźmy do jakiegoś consensusu: Sobol robi zmiany w meczu co najmniej dziwne, ale za to potrafi ustawić 1 skład tak, że gra jak z nut
Można się zgodzić z tym że generalnie nie ma takiego trenera który nie robiłby błędów.
Co do zmian to, owszem, wydają się dziwne ale nie znamy/nie widzimy kontekstu.

Co do błędów to ja widzę tylko ewentualnie jeden. Brakło mu odwagi aby z Puszczą, widząc stan boiska, zagrać w systemie 4-4-2, bez skrzydłowych, z Ondraszkiem i Żyrą w ataku, stosując taktykę "laga do przodu na wysokich " . Taki układ sprawdziłby się też w obronie, przy ich stałych fragmentach, niwelując przewagę wzrostu. I tak można by było wyjść na pierwszą połowę a w przerwie dokonać ewentualnie powrotu do podstawowego składu.
No ale i tak nie wiadomo czy to by dało lepszy efekt

A poza tym ?
Poza tym to miód-malina.
Oby tak dalej...
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując