krysztal napisał(a):

|
Tak można śmiało zaryzykować stwierdzenie,że pod względem dokonanych transferów WSH przewyższało TRIO.Roszady sezonu 21/22 i lato 22 to totalne szorowanie po dnie
|
Naprawdę za każdym razem musimy wszystko tak upraszczać do kilku ściągniętych nazwisk? Równie dobrze można powiedzieć że trio zarobiło na transferach 5x więcej niż WSH. Prawda? Prawda.
Mogli sobie nawet podpisac Messiego po znajomosci z Kiko. Cóż z tego że 5 minut pozniej nie byłoby kasy na jego kontrakt.