Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 18.04.2023, 10:36
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zan Medved to na pewno tym bardziej że on z Gulą to się nawet w drzwiach nie minął.
Z tego co pamiętam to wtedy już tak wszystko stało na głowie,że najpierw podpisano niektórych piłkarzy potem trenera a na końcu chyba Pasiecznego.Wszystko przykryto gadką że decyzje i ruchy były między nimi konsultowane.
Z resztą po rundzie jesiennej Wisła była 13 w tabeli .Dupy nie urywało ale tragedii jeszcze nie było.Ile można odrobić wzmacniając drużynę między rundami widzimy obecnie,a tamtej ekipy nie tyle nie wzmocniono co wręcz osłabiono pozbywając się dwóch czołowych graczy.
Gula sobie nie poradził.My jako kibice mamy ten komfort,że możemy oceniać wydarzenie z perspektywy czasu.Po całym syfie jaki wylazł na światło dzienne po spadku z ESY i po tym jak Gula radzi sobie obecnie przyczyn porażki należy szukać nie w osobie trenera
Niektórzy nie dodadzą dwa do dwóch - bo nie chcą. W innym wątku ktoś poruszył jak słaby jest Sadlok w pierwszej lidze. Nasz podstawowy stoper obok Frydrycha, który w ostatnim sezonie też regularnie sadził babole. Nasi podstawowi wtedy piłkarze tacy jak Plewka, Gruszkowski, Młyński, Starzyński, Hugi, Colley w pierwszej lidze wypadli nędznie. Naprawdę, nie trzeba być geniuszem żeby sobie uświadomić kim my chcieliśmy się utrzymać.
Jedyne co Gula totalnie zawalił to że dał się nabrać i przyszedł. To się nie mogło udać.

Ja tu czytam o spiskach, że Brzęczek z trio atmosferę popsuli, jakieś teorie spiskowe - a może zastosujmy brzytwę Ockhama? Mieliśmy skład do dupy, jakieś 80% było za słabe na Ekstraklasę, no to spadliśmy. Ani Gula, ani Brzęczek, ani antyczeski spisek - mieliśmy skład do dupy i jeszcze z uśmiechem na ustach drastycznie go osłabiliśmy między rundami. Jak już nasi wyciągnęli głowy z tyłków było za późno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.04.2023 o godz. 10:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując