AgresywnyChomik napisał(a):

|
Jak uważasz że jakikolwiek momemt "3" byl w czymkolwiek gorszy od WSH w Wiśle to rozuniem że możesz uwierzyć że Gula to wybitny fachowiec mimo że absolutnie nic (poza słowami Pasiecznego) tego nie potwierdza. Dla mnie Twoja powyższa opinia to grubszy lol.
|
Tak można śmiało zaryzykować stwierdzenie,że pod względem dokonanych transferów WSH przewyższało TRIO.Roszady sezonu 21/22 i lato 22 to totalne szorowanie po dnie