Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 18.04.2023, 10:34
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Jak uważasz że jakikolwiek momemt "3" byl w czymkolwiek gorszy od WSH w Wiśle to rozuniem że możesz uwierzyć że Gula to wybitny fachowiec mimo że absolutnie nic (poza słowami Pasiecznego) tego nie potwierdza. Dla mnie Twoja powyższa opinia to grubszy lol.
Tak można śmiało zaryzykować stwierdzenie,że pod względem dokonanych transferów WSH przewyższało TRIO.Roszady sezonu 21/22 i lato 22 to totalne szorowanie po dnie
Odpowiedz cytując