Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 18.04.2023, 10:07
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Haha.

Gula? Który z czechosłowaków (przypominam nie ma bariery jezykowej) nie był w stanie wyciągnąć tego co najlepsze (Skvarka, Kliment), Zan Medved anyone - przecież oni musieli być zaopiniowani przez Gule. Typ który na każdej konferencji mówił to samo tzn ze jest dobrze że pracują i że on nie wie dlaczego to nie trybi, ten sam który był pełen pozytywów odnośnie Fazgalicia, czy w końcu mówimy o tym samym gościu który po meczu ze Śląskiem sam się zastanawiał dlaczego jeszcze jest trenerem a nie został zwolniony?

Gość został przeżuty i wypluty przez PMS po 5 kolejkach każdy wiedział już jak grać przeciwko temu geniuszowi taktyki.

Powtórze się - spadliśmy przez wybroniony dzięki Biegańskiemu mecz z sąsiadką to spowodowało że Gula dostał kolejny okres przygotowawczy...

W głowie mi się nie mieści że ktokolwiek tutaj może tego trenerakiego przebierańca brać serio zachowując wszelkie proporcje to Hyballa jest dużo lepszym trenerem.
Zan Medved to na pewno tym bardziej że on z Gulą to się nawet w drzwiach nie minął.
Z tego co pamiętam to wtedy już tak wszystko stało na głowie,że najpierw podpisano niektórych piłkarzy potem trenera a na końcu chyba Pasiecznego.Wszystko przykryto gadką że decyzje i ruchy były między nimi konsultowane.
Z resztą po rundzie jesiennej Wisła była 13 w tabeli .Dupy nie urywało ale tragedii jeszcze nie było.Ile można odrobić wzmacniając drużynę między rundami widzimy obecnie,a tamtej ekipy nie tyle nie wzmocniono co wręcz osłabiono pozbywając się dwóch czołowych graczy.
Gula sobie nie poradził.My jako kibice mamy ten komfort,że możemy oceniać wydarzenie z perspektywy czasu.Po całym syfie jaki wylazł na światło dzienne po spadku z ESY i po tym jak Gula radzi sobie obecnie przyczyn porażki należy szukać nie w osobie trenera
Odpowiedz cytując