Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 18.04.2023, 09:39
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Hyballa fakt był lepszy , ale deprecjonowanie Guli , który miał "szczęście" pracować w bardziej toksycznym klimacie niż za Marzeny z Dukatem , to jakiś odlot
Jak uważasz że jakikolwiek momemt "3" byl w czymkolwiek gorszy od WSH w Wiśle to rozuniem że możesz uwierzyć że Gula to wybitny fachowiec mimo że absolutnie nic (poza słowami Pasiecznego) tego nie potwierdza. Dla mnie Twoja powyższa opinia to grubszy lol.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując