Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Hyballa fakt był lepszy , ale deprecjonowanie Guli , który miał "szczęście" pracować w bardziej toksycznym klimacie niż za Marzeny z Dukatem , to jakiś odlot
|
Jak uważasz że jakikolwiek momemt "3" byl w czymkolwiek gorszy od WSH w Wiśle to rozuniem że możesz uwierzyć że Gula to wybitny fachowiec mimo że absolutnie nic (poza słowami Pasiecznego) tego nie potwierdza. Dla mnie Twoja powyższa opinia to grubszy lol.